Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Реєстрація в каталогах

Реєстрація в каталогах

Одним з ефективних способів збільшення обсягу зовнішніх посилань на сайт - реєстрація сайту в каталогах. У частих випадках реєстрація в каталогах потрібна після розробки сайту, так як призводить до прискорення індексації сайту пошуковими системами. Крім цього реєстрація сайту в каталогах допоможе пошуковикам швидше визначити тематику, що в свою чергу дозволить за більш короткий термін вивести сайт по основних пошукових запитах.

Реєстрація сайту в каталогах: як з'явилися каталоги?

Спочатку каталоги створювали для пошуку інформації в інтернеті. Ідея каталогів проста: на одному інтернет-ресурсі зібрати посилання на безліч сайтів, кожен з яких належав одній або декількох рубриках відповідним тематиці сайту.

Розділи каталогу мають ієрархічну структуру:
Розділ 1 -> Категорія 1 -> Підкатегорія 1 -> ...
Підкатегорія 2 -> ...
Категорія 2 ....
Розділ 2 ...

Рухаючись по даній ієрархії, користувачі знаходять потрібну їм інформацію. Для того щоб поінформувати користувача про інтернет-ресурсі, поруч з посиланням на сайт знаходиться короткий або докладний опис.
Раніше каталоги заповнювалися безпосередньо власниками каталогу вручну, додаючи в свій каталог посилання на цікаві ресурси (на їхню думку) з описом до них.

Реєстрація сайту в каталогах сьогодні

На даний момент часу, не без допомоги швидко розвиваються технологій, з'явилася величезна кількість каталогів, інформацію в які додають власники сайтів, а не каталогів. Розвиток каталогів в інтернеті призвело до поділу каталогів на дві групи: білі та чорні - ті, які вимагають зворотне посилання й ті, яким зворотній посилання не потрібна. Результат реєстрації як у білих і чорних каталогах різний.

Чорні каталоги - це каталоги сайтів, у які може потрапити будь-який сайт, який розмістив зворотну посилання на каталог.
Білі каталоги - це каталоги сайтів не вимагають зворотного посилання. Деякі білі каталоги обмежують діапазон сайтів, які можуть потрапити в каталог, з причин не відповідності тематики каталогу, що порушують закони країни на домені якої розташований каталог і т.п.

Виходячи з вище сказаного, можна здогадатися про те, що реєстрація в білих каталогах набагато ефективніше і фахівці студії «Web Building» рекомендують реєструватися виключно в білих каталогах.

Реєстрація в білих каталогах відбувається наступним чином:
Перше - підготовка текстів для посилань.
Другий напрям - підготовка опису (короткого і повного) сайту.
Третє - підготовка необхідної контактної інформації.
На даний момент реєстрація здійснюється в 1000 білих каталогів.
Термін виконання реєстрації в каталогах не більше 5 робочих днів.

Реєстрація в каталогах: ціна і час

Реєстрація в каталогах. Термін 5 днів. Ціна від 1 600 грн. В каталогах сайтів реєструються тільки сайти комерційних компаній, які надають послуги чи продають товари.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн