Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Реєстрація в каталогах пошукових систем

Реєстрація в каталогах пошукових системах

Реєстрація в каталогах пошукових системах - це хороший спосіб зацікавити популярність сайту і привлеч додаткових відвідувачів. Реєстрація сайту в каталогах поліпшує позиції сайту в популярних пошукових системах, при підвищенні рангу сайту (у Google підвищується PR, в Яндекс - ТІЦ). Крім цього збільшує кількість відвідувачів сайту, а саме цільову аудиторію, так як через пошукові запити на сайт приходять відвідувачі, які шукають саме ту інформацію, яка перебуває у Вас на сайті.

Приклад:
Якщо користувач шукає слона, то він знайде посилання, яке веде на сайт з інформацією про слона (слонах).
Якщо користувач шукає бегемота, то він знайде посилання, яке веде на сайт з інформацією про бегемота (бегемот).
І не як не може бути, що в пошуках інформації про слона, користувач знайде інформацію повністю присвячену бегемотові, і навпаки.

Але реєстрація сайту в каталогах пошукових систем це всього лише одна з дій комплексної оптимізації сайту, тобто просування сайту в інтернеті. Крім каталогів пошукачів існують, і інші каталоги реєстрація в яких так само принесе ефект. Вам головне знати, що ефект буде отриманий тільки в тому випадку коли здійсниться реєстрація в білих каталогах, і тільки білих каталогах, тому що реєстрація в інших каталогах може відняти Ваші часові та грошові витрати, і в результаті не принести ніякого результату. Найпопулярнішим білим каталогом є каталог DMoZ. Реєстрація в каталозі DMoZ дуже важливий аспект у просуванні сайту.

Реєстрація сайту в каталогах пошукових систем важливий етап, після якого пошуковики будуть довіряти інформації на Вашому сайті, що збільшить цільову аудиторію сайту. Довірити дану послугу краще фахівцям високого рівня, так як після однієї двох невдалих реєстрацій в каталозі, шанси на потрапляння туди з третього разу суттєво впадуть, а час витрачений на третю попутку значно збільшитися.
Але, незважаючи на дану процедуру, сайт може не виходити в ТОП-10 по багатьом цільовим конкурентним пошуковим запитам, на які високий ажіотаж, і на які Ваші конкуренти можуть витрачати великі гроші, але витрачені ними гроші на просування сайту в пошукових запитах виправдовує себе, приносячи додаткові грошові дивіденди від продажів.

Студія «Web Building» надає послугу реєстрації в самих популярних пошукових каталогах: Google, Яндекс, маил, Рамблер.

Реєстрація в каталогах пошукових систем: ціна і час

Реєстрація в каталогах пошукових системах Термін 3-5 годин. Ціна 180 грн. (для клієнтів студії безкоштовно).

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн