Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Збільшення посилань

Процедура зовнішньої оптимізації будь-якого інтернет-ресурсу ґрунтується на поступовому збільшенні посилальної маси сайту. Посилальна маса – кількість усіх діючих посилань, які оптимізатор розміщує на сторонніх ресурсах Інтернету з метою перенаправлення користувача на просувний ресурс. Цей критерій вважається одним з основних способів підняти рейтинг сайту в основних системах пошуку.

Способи збільшення показника посилальної маси

На сьогоднішній день існує кілька найбільш практичних та ефективних інструментів просування інтернет ресурсів за рахунок використання зовнішніх посилань:

Також варто уникати появи неякісних переадресацій, які можуть привести до потрапляння під фільтр пошукової системи.

Основні принципи створення природного посилального профілю

Пошукові машини розраховують рейтинг сайту і його місце у видачі, ґрунтуючись переважно на посилальну масу. Проте варто пам'ятати, що SEO-просування це комплексний процес, тому шанс на розташування в топі існує виключно у природно розвивається ресурсу. Швидке нарощування зовнішніх посилань є агресивною політикою і практично ніколи не дає бажаного результату.
Природний посилальний профіль повинен відповідати наступним характеристикам:

Ми забезпечимо не тільки створення природних посилань на просувний ресурс, які будуть відрізнятися різноманітністю, але й поступово збільшимо їх кількість.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн