Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73094 926 63 63
Сайты для Dашего Бизнеса $

Facebook оновив Ads Manager

Facebook оновив Ads Manager

Зовсім недавно Facebook оновив Ads Manager, нижче більш детальніше про трьох основних оновлення Ads Manager.

1. Оновлений Ads Manager (в якому були об'єднані Ads Manager і Power Editor) тепер доступний по всьому світу. Ми об'єднали функції створення і редагування реклами Power Editor із зручністю використання Ads Manager в одному інтерфейсі, який можна легко адаптувати під ваші потреби. Докладна інформація про новому інтерфейсі міститься в січневій статті.

Покращена функція масового редагування. Ми розширили функцію масового редагування. Тепер ви можете масово редагувати більше полів на рівні окремих оголошень та їх груп, що дозволить економити час.

Динамічний вибір оформлення реклами у Ads Manager API. Функція динамічного вибору оформлення, доступна в оновленому Ads Manager, дозволяє автоматично підбирати найкраще поєднання об'єктів оформлення. Це означає, що перед показом автоматично підбирається найбільш придатний для аудиторії поєднання елементів реклами (зображень, відео, заголовків, закликів до дії тощо).

На сьогоднішній день ця функція доступна тільки в швидкому режимі Ads Manager. Щоб скористатися нею, ви повинні вибрати одну з підтримуваних цілей кампанії (конверсії, установки програми, трафік) у Ads Manager або через API партнера по маркетингу/постачальника рішень.

" Редагування реклами в оновленому Ads Manager

Як внести правки в кампанії групи оголошень і окремі оголошення і відразу опублікувати

Як опублікувати правки пізніше

Щоб опублікувати внесені правки пізніше, зробіть те ж саме, але замість Опублікувати натисніть Закрити.

Як внести зміни в таблицю звітності

Деякі правки можна внести в рекламу прямо в таблиці звітності. У ній можна відредагувати бюджет і графік показу реклами. Зміни будуть застосовані відразу. Вам не потрібно буде перевіряти і підтверджувати їх.
Важлива інформація При цьому також будуть опубліковані інші неопубліковані зміни, раніше внесені в цю ж рекламу. Іншими словами, якщо ви внесете в кампанію правки, збережіть їх, а потім як ту ж кампанію в таблиці звітності, ми одразу ж опублікуємо і поправки, внесені в таблицю звітності, і раніше збережені правки.

Кілька прикладів:

Відобразиться питання, чи ви хочете опублікувати внесені зміни. Натисніть Опублікувати, щоб застосувати правки, внесені в таблицю звітності, і раніше збережені зміни.

Опубліковано: 13.03.2018
Сайты для Dашего Бизнеса $
Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн