Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73094 926 63 63
Контекстна реклама

Чому Вам потрібно замовити контекст у Нас:

  • Економія грошей на рекламу
  • Економія часу
  • Миттєвий результат
  • Підвищення конверсії
  • Сертифіковані фахівці
Сайты для Dашего Бизнеса $

Контекстна реклама

Контекстна реклама

Контекстна реклама - це найшвидший метод залучення цільової аудиторії на веб-ресурс. Контекстна реклама може миттєво збільшити не тільки кількість відвідувачів сайту Вашого, а й значно підняти рівень продажів товарів (послуг).
Якщо Ви замовили послугу розробка сайту, Вам обов'язково необхідно залучити відвідувачів (потенційних клієнтів) на сайт, так як розробка сайту це тільки перший крок, до успішного розвитку бізнесу використовуючи інтернет. Контекстна реклама необхідна в багатьох випадках і фахівці в інтернет-рекламі, студії «Web Building» рекомендують періодично або постійно, в залежності від цілей та умов, проводити контекстну рекламу для залучення клієнтів, але в перші три місяці після розробки сайту фахівці компанії «Web Building» настійно рекомендують замовити послугу контекстної реклами у професіоналів. Так як вперше місяця, після розробки, сайт найчастіше "невидимий" для пошукових систем, навіть якщо Ви замовили seo-оптимізацію (розкручування сайту, просування сайту), адже професійна Пошукова оптимізація сайту копіткий і тривалий процес, а сайт повинен приносити прибуток з перших днів роботи, а не "сидіти склавши руки". Тому якщо Ви бажаєте, щоб Ваш бізнес розвивався в інтернеті Вам необхідно комбінувати між контекстною рекламою і пошукової оптимізації сайту, що збільшить імовірність продажу товарів (послуг).

Контекстна реклама від студії «Web Building»

Контекстна реклама проводиться як у відведених місцях пошукових систем, так і на тематичних сайтах і навіть, в деяких випадках, реклама буде показана на сайтах Ваших конкурентів, що цілком ефективно!
Контекстна реклама ефективна тим, що рекламні оголошення транслюється тільки на сайтах з близькою тематикою, на тематичних сайтах, і в пошукових системах (враховується тематика пошукового запиту), тобто вона спрямована безпосередньо на цільову аудиторію. Контекстна реклама ідеальний засіб для реклами в інтернеті, тоді, коли потрібен миттєвий результат і для підтримки постійного припливу відвідувачів на сайт, на додаток до пошукової оптимізації сайту.
У багатьох випадках вже по закінченню декількох годин, після початку проведення контекстної реклами, з'являється результат у вигляді дзвінків. А в деяких випадках менеджера компанії не в змозі впоратися з вхідними дзвінками!

Контекстна реклама від «А» до «Я»

Що входить в управління рекламною кампанією:

Запорука успіху при проведенні контекстної реклами - це хороший бюджет, успішне позиціонування та ефективний рекламний текст. Грамотне складання всіх етапів дозволить Вам витрачати на контекстну рекламу мінімум деньг і отримати максимальний ефект.

Ми пропонуємо контекстну рекламу БЕЗ КОМІСІЇ в:

Реклама: Google Adwords, Яндекс Директ, Мета Контекст, Begun

Ефективне ведення програм в контекстній рекламі вимагає багато часу і уваги. Співробітники студії «Web Building» регулярно перевіряють статистику рекламної кампанії, наявність і збереження обумовлених позицій, регулюються ставки за клік, при необхідності підбираються додаткові слова, словосполучення, синоніми.
Для більш ефективної рекламної компанії Ви можете додатково скористатися медійної і банерної рекламою, що значно збільшить відвідувачів на сайт.

Контекстна реклама: ціна

Вартість контекстної реклами складається з рекламного бюджету і комісія студії, яка становить 15% від бюджету рекламної компанії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн