Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Контекстна реклама

Чому Вам потрібно замовити контекст у Нас:

  • Економія грошей на рекламу
  • Економія часу
  • Миттєвий результат
  • Підвищення конверсії
  • Сертифіковані фахівці
Сайты для Dашего Бизнеса $

Контекстна реклама

Контекстна реклама

Контекстна реклама – це найшвидший метод залучення цільової аудиторії на веб-сайт. Даний вид реклами може миттєво збільшити не тільки кількість відвідувачів сайту, але і значно підняти рівень продажу товарів (послуг).
Після розробки сайту необхідно обов'язково залучити відвідувачів (потенційних клієнтів)  на  сайт, так як розробка сайту це тільки перший крок до успішного розвитку бізнесу. Контекстна реклама необхідна в багатьох випадках і фахівці з інтернет-реклами, студії «Web Building», рекомендують періодично або постійно, в залежності від цілей та умов, проводити контекстну рекламу для залучення клієнтів, але в перші три місяці після розробки сайту фахівці компанії «Web Building» настійно рекомендують замовити послугу контекстної реклами у професіоналів. Так як вперше місяці, після розробки, сайт часто "невидимий" для пошукових систем, навіть при замовленні seo (оптимізації сайту: розкрутка сайту, Просування сайту), адже професійна пошукова оптимізація сайту копіткий і тривалий процес, а   сайт повинен приносити прибуток з перших днів роботи. Тому для розвитку бізнесу, а не його застою, необхідно комбінувати між контекстною рекламою і пошукової оптимізації сайту, що збільшить ймовірність продажу товарів (послуг).

Контекстна реклама від студії «Web Building»

Контекстна реклама проводиться як в пошукових системах, так і на тематичних сайтах, а в деяких випадках, реклама буде показана на сайтах Ваших конкурентів, що цілком ефективно!
Контекстна реклама ефективна тим, що рекламні оголошення транслюється тільки на сайтах з близькою тематикою, на тематичних сайтах,  і в пошукових системах (враховується тематика пошукового запиту), тобто вона спрямована безпосередньо на цільову аудиторію. Контекстна реклама ідеальний засіб для реклами в інтернеті, тоді, коли потрібен миттєвий результат і для підтримки постійного притоку відвідувачів на сайт, на додаток до пошукової оптимізації сайту.
У багатьох випадках вже по закінченню декількох годин, після початку проведення контекстної реклами, з'являється результат у вигляді дзвінків. А буває і таке, що менеджера компанії не в змозі впоратися з вхідними дзвінками!

Контекстна реклама від «А» до «Я»

Що входить в управління рекламною кампанією:

Запорука успіху при проведенні контекстної реклами – це хороший бюджет, успішне позиціонування і ефективний рекламний текст. Грамотне складання всіх етапів дозволить вам витрачати на контекстну рекламу мінімум деньг і отримати максимальний ефект.

У нас можна замовити контекстну рекламу:

Реклама Google Adwords   Реклама: Яндекс Дірект

Ефективне ведення програм в контекстній рекламі вимагає багато часу і уваги. Співробітники студії «Web Building» регулярно перевіряють статистику рекламної кампанії, наявність і збереження обумовлених позицій, регулюються ставки за клік, при необхідності підбираються додаткові слова, словосполучення, синоніми.
Для більш ефективної рекламної компанії можна додатково скористатися медійною рекламою і включити ретаргетінг/ремаркетинг, що значно збільшить потік цільової аудиторії на сайт.

Контекстна реклама: ціна

Вартість контекстної реклами складається з місячного рекламного бюджету, який ви готові витрачати на рекламу і комісія студії, оплати послуг агентства за ведення рекламного облікового запису.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн