Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Веб портал

Переваги веб портала:

  • Величезний функціонал
  • Масова привабливість
  • Відмінний інструмент заробітку
  • Широка аудиторія
  • Прихована реклама продукту

Вартість

від 26 995 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Веб-портал

Веб-портал – це сайт або група сайтів з великою різноманітністю інформаційного вмісту і функціональних можливостей. Портали завжди містять велику кількість матеріалів та іншої інформації спрямованої на певний шар населення або однодумців. Портали присвячені одній або кільком тематиками широко описують її і містять величезні розділи, присвячені одній тематиці.

Веб-портал – найчастіше спрямований не на продаж товарів або послуг, а надають, на платній або безкоштовній основі, додаткові можливості для своїх клієнтів чи користувачів інтернету яких цікавить тематика сайту.
Створення інтернет порталуце інвестиція в майбутнє, яка може значно себе окупити. Портал може надавати актуальну інформацію і давати можливість користувачам порталу отримувати інформацію в різних видах.

Розробка інтернет порталу це досить складний процес, як для розробника, так і для безпосереднього замовника, так як інтернет-ресурс призначений для величезної кількості відвідувачів.
Всі портали вимагають адміністрування – підтримка сайту необхідна, тому що інформація на порталі змінюється і доповнюється з швидкою швидкістю, тому після розробки порталу фахівці студії «Web Building» рекомендують підтримку сайту для отримання максимального ефекту.

Терміни розробки сайту-порталу в середньому 30 робочих днів. Але створення порталу дуже конкретний і індивідуальне питання, і тому терміни можуть для окремих осіб можуть значно манятся.

Створення веб-порталу: ціна і час

Термін створення і вартість сайту-порталу безпосередньо залежить від планованих можливості проекту: мінімальна вартість веб-порталу вказана вище, терміни розробки порталу варіюють від 2-х тижнів до 1-го місяця.

У вартість входить БЕЗКОШТОВНЕ навчання!

Для отримання докладнішої інформації, звертайтеся до клієнт-менеджеру студії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн