Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайт каталог

Переваги сайт каталога:

  • Прийнятна ціна
  • Доступність продукції
  • Простота в навігації
  • Легкість в сприйнятті

Вартість

від 18 222 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Сайт каталог

Сайт-каталог - це сайт, який містить максимально широку інформацію про продукцію компанії та характеризується ємким обсягом сторінок, розділів, категорій, рубрик і т.п. Якщо Ви бажаєте повністю надати користувачам інтернету (потенційним клієнтам) інформацію про свою продукцію. У такому випадку сайт-каталог чудово підходить для Вас.
У деяких випадках сайт-каталог може бути представлений як інтернет-магазин і мати велику схожість, але істотною відмінністю сайту-каталогу від інтернет-магазину - відсутність кошика для комплексного замовлення через інтернет. Створити сайт та не заповнити його інформацією не вірно. При створенні сайту каталогу його потрібно заповнити інформацією про всю продукції. Мета створення сайту-каталогу - повне інформування клієнта про перелік пропонованої продукції.
Сайт-каталог може містити дані не тільки про пропонованої продукції, а також будь-які інші: про компанію, контакти і т.д., але відмітною особливістю сайту є наявність повного каталогу товарів (послуг).

Бізнес без сайту: недоліки
Пошук клієнтів здійснює менеджер, телефонуючи потенційним клієнтам зі списку компаній, але частіше за все з великого списку він знаходить лише кілька, або взагалі не одного, по-справжньому вартого клієнта, витративши на це цілий день.
Телефонуючи цілий день по телефону, менеджер витрачає масу часу на вихідні дзвінки і в деяких моментах може пропустити клієнта який телефонує в компанію і бажає купити продукцію.
Для того, що б ознайомити потенційного клієнта з переліком товарів (послуг) необхідно надрукувати прайс і відправити його клієнту факсом або поштою.

Бізнес з сайтом - правильний вибір
Клієнти будуть знаходити Вас самі.
У менеджера з'явиться більше вільного часу.
Скоротяться грошові витрати на друк прайс-листів та каталогів.
Клієнти зможуть, самостійно ознайомитися з переліком продуктів.

Класична структура сайту-каталогу наступна: каталог товарів або (та) послуг, дані про компанію (історія та контактні дані). Сайт-каталог, як і всі інші сайти, розроблені в студії «Web Building», не обмежується стандартами і може доповнюватися.
Сайт-каталог прекрасне рішення для середнього і малого бізнесу. Створити сайт-каталог - забезпечити своїх клієнтів постійним (24 години на добу) доступом до прайс-листів, описів продукції і бути вчасно поінформованими про нові події.
Програмісти студії «Web Building» зможуть створити сайт-каталог, включаючи всі Ваші вимоги та пропозиції.

Терміни розробки сайту-каталогу в середньому 25 робочих днів.

Створення сайту каталога: ціна і час

Термін розробки і ціна на сайт-каталог не є високим порівняно з більш функціональним аналогом у вигляді інтернет-магазина дозволяє можливість покупки онлайн, мінімальна вартість сайту-каталогу вказана вище, що стосується термінів розробки сайту, то це в середньому від 1 до 3 тижнів.

У вартість входить БЕЗКОШТОВНЕ навчання!

Для отримання докладнішої інформації, звертайтеся до клієнт-менеджеру студії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн