Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Cайт-візитка

Переваги сайт-візитки:

  • Краща ціна
  • Мінімальні терміни
  • Проста у сприйнятті
  • Швидке завантаження

Вартість

від 15 888 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Сайт-візитка

Сайт-візитка - це ваша візитна картка в інтернеті, яка подана на огляд мільйонам людей з України та інших країн світу.

Головне завдання сайту-візитки - надання основної інформації про товари і послуги фірми поряд з контактними даними.
У Вас є свій малий, але прибутковий бізнес, тоді сайт-візитка буде відмінним варіантом знайомства численних користувачів інтернету з Вашими послугами (товарами) і стане гарним рішення для нових фірм та окремих осіб, з невеликим бюджетом, які бажають заявити про себе через глобальну мережу.
Але сайт-візитка розробляється не тільки в комерційних цілях, також для осіб, які бажають збільшити свій імідж та популярність - багато директорів і керівники великих організацій мають як звичайну візитку, так і веб-візитку.
Створення сайту як інтернет візитки ідеально підійде, якщо Вашій компанії необхідно в найкоротші терміни проінформувати потенційних клієнтів і партнерів про свою діяльність.

Сайт-візитка характеризується персональним дизайном середньої складності, без складних додаткових супроводжуючих (модулі, компоненти, плагіни). В основному сайт-візитка складається з невеликої кількості сторінок і включає дані про компанію, контактну інформацію та карту проїзду, блок новин.

Створення сайту-візитки: ціна і час

Термін розробки та вартість сайту-візитки самий мінімальний серед всіх сайтів, які Ми розробляємо, в середньому на створення сайту візитки йде 1-2 тижні. Мінімальна ціна за сайт-візитку вказана вище, вона може змінюватися в залежності від складності і функціональності сайту.

Для отримання докладнішої інформації, звертайтеся до клієнт-менеджеру студії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн