Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Промо-сайт

Переваги промо-сайта:

  • Креативні ідеї
  • Швидкість розробки
  • Розширений функціонал
  • Швидке зростання популярності

Вартість

від 35 765 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Промо-сайт

Промо-сайт – це інтернет-ресурс для просування, на ринку бренду, товару, послуги і навіть події.
Основні відмінні риси промо-сайту це стильний, креативний і динамічний дизайн з флеш-роликами, а головною особливістю є розробка логотипу та його позиціонування з подальшим супроводом і доопрацюванням. Досягнення поставлених завдань досягається за рахунок залучення високої кількості відвідувачів. Створення промо-сайту дозволить швидко і яскраво заявити про свій продукт в інтернеті. Створення сайтів подібного роду дуже трудомісткий процес, що вимагає великих зусиль фахівців з різних галузей інтернет технологій та інтернет-маркетингу.

Фахівці студії « Web Building» наполегливо рекомендують безпосередньо після створення сайту створити "серйозну" рекламну компанію в інтернеті, так як реклама в інтернеті – це те, заради чого створюється промо-сайт.
У пакет промо-сайт входить індивідуальний складний дизайн з flash-елементами, форма зворотного зв'язку, гостьова книга, форми голосування та рейтингу товарів.

Терміни розробки промо-сайту в середньому 25 робочих днів.

Створення промо-сайту: ціна і час

Термін створення і вартість промо-сайту можуть потрясти піонерів маркетингу, в теж час для досвідчених фахівців тут немає нічого дивного - мінімальні терміни при максимальній ціні. Час на розробку промо-сайту розраховується до 2 тижня. Ціна може сильно варіювати, тому ціна «від» зазначена в самому верху.

У вартість розробки промо сайту входить подальше БЕЗКОШТОВНЕ адміністрування сайту періодом 1 місяць!

Для отримання докладнішої інформації, звертайтеся до клієнт-менеджеру студії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн