Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Інтернет-магазин

Переваги інтернет-магазина:

  • Онлайн-замовлення
  • Своєчасна доступність
  • Відмінний взаємозв'язок з клієнтом
  • Динамічне формування цін
  • Мінімальні затрати

Вартість

від 20 971 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Інтернет-магазин

Швидкі темпи розвитку глобальної мережі, зробили її невід'ємною частиною сьогоднішнього бізнесу, а інтернет-магазинстає стандартом де-факто. Дійсно – навіщо платити за оренду приміщення і тримати численний обслуговуючий персонал з не низьким рівнем зарплати в реальному магазині, якщо можна створити інтернет-магазин і автоматизувати свій бізнес, а так само заощадити чималу суму грошових коштів і свій особистий час. Або чому б, маючи реальний магазин, не створити інтернет-магазин, що призведе до збільшення доходу. Створення інтернет-магазину – відкрити двері свого магазину для інтернет користувачів (майбутніх клієнтів).

Інтернет-магазин – орієнтований на компанії середнього бізнесу, містить ефективні механізми для представлення товарів і послуг в інтернеті. Має багатофункціональну систему управління проектом.
Інтернет-магазин включає індивідуальний складний дизайн, форму для он-лайн замовлення, каталог товарів, форму замовлення і всі необхідні функції для інтернет-магазину.
Кожен інтернет-магазин розробляється під кожного клієнта окремо і може включати як стандартні складові, так і багато інших, за бажанням клієнта.

Терміни розробки інтернет-магазину в середньому 30 робочих днів.

Створення інтернет-магазина: ціна і час

Термін створення і ціна онлайн-магазину є найоптимальнішими для впевненого початку продажів через інтернет. Мінімальною ціною інтернет-магазину вважається та, що вказана угорі нашого сайту, за термінами справи йдуть так: 3-4 тижні.

У вартість входить БЕЗКОШТОВНЕ навчання!

Для отримання докладнішої інформації, звертайтеся до клієнт-менеджеру студії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн