×

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину з унікальнимUX/UI дизайном гарантовано підвищить впізнаваність компанії серед зацікавлених представників інтернет-аудиторії. Віртуальна вітрина для розміщення продукції з логічною структурою і продуманим контентом приваблює потенційних клієнтів в цілодобовому режимі.

основні етапи розробки інтернет-магазину:

  • проведення маркетингового аналізу продукту, виявлення переваг і недоліків конкурентів;
  • стадія прототипування та Написання контенту;
  • формування дизайн-концепту з деталізацією;
  • ключовий етап верстки і кодування із забезпеченням можливості перегляду через відомі браузери;
  • перевірка справної роботи ресурсу засобами тестування;
  • фінальний запуск готового проекту з перенесенням сайту на хостинг.

Правильний вибір виконавця для розробки інтернет-магазину

Замовляйте професійного створення інтернет-магазину від веб-студії "Web Building"для максимального охоплення цільової аудиторії та організації потужного бізнес-представництва для компанії в глобальній мережі. Багато успішних комерційних підприємств починали своє зростання з невеликого онлайн-маркету – ідеального майданчика для простого, швидкого і зрозумілого пошуку товарів і послуг. Якщо над розробкою інтернет-магазину працюють професіонали, запуск рекламних компаній і масштабування бізнесу не затягнеться надовго і не призведе до величезних витрат.

Деякі підприємці-початківці побоюються, що сума, витрачена на створення інтернет-магазину з нуля, буде непідйомною. Радимо ознайомитися з прайс-листом компанії "Web Building" і упевнитися, що підсумкова вартість реалізації проекту зі зручним, функціональним, незабутнім наповненням, цілком доступна, а це перспективне капіталовкладення окупиться досить швидко.

Після складання брифа і з'ясування вимог замовника, проводиться розробка індивідуального технічного завдання. Узгоджуються обсяги майбутніх робіт, поточний бюджет і передбачуваний дедлайн. Після уточнення всіх деталей, наша команда приймається за справу. Обов'язково проводиться підключення корисних маркетингових інструментів, що сигналізують про майбутні розпродажі, акції, нові надходження товару та оновлення продуктового асортименту. У сегменті e-commerce в ході розробки інтернет-магазину максимум уваги приділяється ретельному опрацюванню інформаційного контенту, продумуванню зручної структури категорій і каталогу, детальній веб-аналітиці та сео-оптимізації.

При створенніі інтернет-магазину проводиться послідовне створення наступних сторінок: головної, каталогів, підкаталогів, продуктових, розводять. Грамотна внутрішня оптимізація сприяє швидкому просуванню ресурсу в мережі Інтернет, а наростити посилальну масу допомагає зовнішня оптимізація.

Звертайтеся в студію "Web Building" і отримуйте першокласний сервіс з комплексним супроводом розроблюваного продукту.

Магазин в інтернеті - є точкою продажу товарів за засобом інтернету, що є електронною комерцією і торгівлею (e-commerce).

Швидкі темпи розвитку глобальної мережі, зробили її невід'ємною частиною сьогоднішнього бізнесу, а інтернет-магазин стає стандартом де-факто. Дійсно-навіщо платити за оренду приміщення і тримати численний обслуговуючий персонал з не низьким рівнем зарплати в реальному магазині, якщо можна створити інтернет-магазин і автоматизувати свій бізнес, крім цього, заощадити чималу суму грошових коштів і свій особистий час. Або чому б, маючи реальний магазин, не створити інтернет-магазин, що призведе до збільшення доходу. створення інтернет-магазину - відкрити двері свого магазину для інтернет користувачів (майбутніх клієнтів).

Обирай свою систему управління сайтом:

Однією дуже практичною і зручною системою управління, спеціально розробленою для створення інтернет-магазинів, є CMS OpenCart, але дана система ще не зарекомендувала себе досить сильно в порівнянні з «гігантами» ринку такими як CMS Magento (дуже потужний "движок"), і є «темною конячкою» зі світлим майбутнім. Якщо вас зацікавила ця система, то ви можете дізнатися про всі переваги Opencart з аналітичного матеріалу, на нашому сайті.

Обирай свою систему управління сайтом:

Створення сайту на Drupal Створення сайту на 1С-Битрикс Створення сайту на Joomla Створення сайту на WordPress Створення сайту на MODx

Інтернет-магазин - орієнтований на компанії середнього бізнесу, містить ефективні механізми для представлення товарів і послуг в Інтернеті. Має багатофункціональну систему управління проектом.
інтернет-магазин включає індивідуальний складний дизайн, форму для онлайн замовлення, каталог товарів, форму замовлення і всі необхідні функції для інтернет-магазину.
кожен інтернет-магазин розробляється під кожного клієнта окремо і може включати як стандартні складові, так і багато інших, за бажанням клієнта.

Терміни розробки інтернет-магазину в середньому 30 робочих днів.

Створення інтернет-магазину: ціна і час

Термін створення і ціна онлайн-магазину є найоптимальнішими для впевненого початку продажів через Інтернет. Мінімальною ціною інтернет-магазину вважається та, що вказана вгорі нашого сайту, за термінами справи йдуть так: 3-4 тижні.

У вартість входить безкоштовне навчання!

Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся до клієнт-менеджера студії.

Як замовити інтернет-магазин?

телефонуйтеЯкщо у вас є складність з вибором CMS для нтернет-магазину, або інші питання розробці (з організації або реорганізації сайту), складання технічного завдання, ціноутворення, Вам потрібно всього-на-всього Завантажити бриф (анкету) з розробки сайту, заповнити його і надіслати нам на e-mail. Після чого очікувати дзвінка від менеджера студії "Web Building" , який підкаже і роз'яснить Як правильно визначитися з постановкою завдань для нового сайту.

є питання? Бриф дозволить скоротити тимчасові витрати, а також дозволить нам зрозуміти майбутні завдання і мету, попередньо оцінити вартість і терміни на розробку сайту.
якщо у Вас виникли складнощі із заповненням брифа, телефонуйте Нам, і ми з задоволення допоможемо заповнити бриф.

01Офіс в Києві
м. Киев, 02068
вул. Ахматової 9/18
02Офіс в Броварах
м. Бровари, 07405
вул. Чорновола 2-А
03Працюємо
Пн.-Пт. 9:00-18:00
Сб. 11-00 -16:00