Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайт на MODx

Переваги сайту на MODx:

  • Доступність в управлінні
  • Простота в налаштування
  • Багатозадачність
  • Функціональність
  • Оптимізована працездатність

Вартість

уточнюйте

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

MODx

Створення сайту на MODxФункціональність, стабільність, usability веб-ресурсу багато в чому залежить від того, на якій платформі він зроблений. Розуміючи, що ви хочете отримати сучасний сайт з найвищими показниками у своєму класі, ми пропонуємо створити його на MODx CMS. Ця платформа відмінно себе зарекомендувала - її можливості дозволяють реалізувати веб-ресурс будь-якої складності. І створення сайтів на MODx - один з профільних напрямків нашої діяльності: ми знаємо, як поставити всі плюси цієї платформи вам на службу. А переваг в CMS дійсно вистачає, в чому ви особисто переконаєтеся.

Чому розробка сайтів саме на MODx: розглянемо плюси системи

За рахунок цих широких можливостей можна створити на базі платформи більш ніж юзабельний сайт: зробити привабливий дизайн, реалізувати продуману структуру, підключити інтернет-магазин, новинні та рекламні розсилки, із зручністю розмістити кнопки. У вас є веб-ресурс, який цікавий цільової аудиторії, і для його отримання потрібно зробити всього одну річ - звернутися до нас.

Професійна розробка сайтів на MODx або чому ми

Обравши нас, ви можете розраховувати на послуги досвідченого колективу розробників, вже неодноразово робили веб-ресурси усіх видів складності на всіх популярних і затребуваних платформах. І MODx не є винятком - ми створимо сайт на основі CMS, продумаємо його дизайн, враховуючи ваші бажання, звертаючи увагу на фірмовий стиль. Звернувшись до нас, ви отримаєте повністю готовий до ефективної та безперебійної роботи веб-ресурс, що володіє всіма потрібними інструментами.
Розраховуйте на індивідуальні рішення - ми уважно ставимося до ваших ідей, і якщо їх реально і доцільно реалізувати, обов'язково зробимо це. Професійна розробка сайту MODx з урахуванням всіх ваших вимог і за актуальними цінами - ось наша пропозиція. Звертайтесь, і ми з гарантіями якості зробимо для вас сучасний веб-ресурс на перспективною функціональної платформі.

Вимоги до сервера:

Системні вимоги для коректної роботи MODx Revolution:

Мінімальні системні вимоги:

Рекомендовані системні вимоги:

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн