Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Лендінгем Пейдж

Переваги Landing Page:

  • Адаптивність
  • Клієнто-орієнтованість
  • Легкість навігації
  • Просте управління
  • Кращий інструмент продажів продукту

Вартість

від 17 778 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Landing Page

Посадкова сторінка — це потужний і ефективний інструмент перетворення цільових відвідувачів вашого сайту в реальних клієнтів. Саме тому створення Landing Page варто доручити досвідченим профі — ніяких аматорів, у такому важливому питанні! Коли розробка лендинга здійснюється веб-студією з бездоганною репутацією, ви можете бути впевнені, що зроблена «сторінка захоплення» швидко окупиться, а вкладені у неї гроші стануть справжньою інвестицією з отриманням дивідендів вже через кілька тижнів.
Професійна розробка Landing Page, з красивим і оригінальним дизайном, прив'язкою до функціональної і простий CMS, найсучаснішими можливостями — спеціалізація Web Building. Звертайтеся, щоб замовити лендінгем, і ми створимо для вашого сайту повноцінну систему по залученню клієнтів. На посадочній сторінці — ваші пропозиції в максимально вигідному їх світлі, причому саме «працюють», без нереальних знижок і несправжніх відгуків.
У підсумку клієнт приходить до вас і залишається з вами!

Звертаючись в Web Building для замовлення Landing Page, ви отримуєте:

І це при цілком розумною і доступною вартості розробки посадкової сторінки. Звичайно, ціна створення Landing Page просто не може бути низькою, адже це серйозний проект по залученню клієнтів. Ми гарантуємо якість, і в кожному індивідуальному випадку кінцева вартість буде прозоро відображати обсяг виконаної роботи. І в будь-якому випадку, це ж буде не витрата, а вигідне інвестування, як і створення будь-якого іншого сайту Web Building.
За ефективність Landing Page ми також можемо поручитися, адже розробляти його буде ціла група професіоналів, що складається з маркетолога, веб-дизайнера, front end-програміста, копірайтера, проект-менеджера. Перед тим як опинитися у вашому користуванні, «Лендінгем Пейдж» пройде всі тести і працездатність.
Не соромтеся дзвонити нам для безкоштовної консультації і обговорення того, як повинна виглядати саме ваша Landing Page, створення якої ми виконаємо швидко, з гарантіями якості під ключ!

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн