Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайт на Joomla

Переваги сайту на Joomla:

  • Багатофункціональність
  • Універсальність і ясність
  • Безпека
  • Зручність в управлінні
  • Популярності в країнах СНД

Вартість

уточнюйте

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Joomla

Потрібний надійний веб-сервер-ресурс, що володіє широкими можливостями і здатний вирішити будь-яку задачу сучасності? У такому разі ми, спираючись на професійний досвід, радимо замовити створення сайту на Joomla. Саме ця CMS зробить ваш веб-сервер-ресурс зручним і багатофункціональним настільки, що він зможе безпомилково справлятися з покладеними на нього завданнями, наскільки серйозними б вони не були.
Пояснимо, чому ми в цьому упевнені. Сьогодні створення сайту на Joomla вважається одним з самих кращих рішень із застосуванням CMS.

Створення сайтів на Joomla: функціонал

Дана платформа вражає своєю функціональністю:

Нам можна сміливо довірити створення сайту на Joomla!

Вам потрібні послуги професіоналів, здатних зробити дійсно якісний веб-сервер-ресурс? Тоді наш колектив точно зможе вам допомогти.
Створення сайтів на Joomla - це наша спеціалізація. За час роботи ми реалізували не один десяток проектів на базі цієї CMS, випустивши веб-ресурси різного масштабу. На нашому рахунку як сайти-візитки, так і крупні корпоративні портали.
Сьогодні ми пропонуємо вам 2 варіанти співпраці:

Природно, для всіх замовників вартість наших послуг розраховується індивідуально, залежно від того, за якою схемою проходило створення сайтів на Joomla. Ціна наший допомозі завжди об'єктивна і прозора - це підтверджують всі без виключення клієнти.
Звертайтеся - ми забезпечимо професійне створення сайту на Joomla, відповідне всім нормам сучасності.

Системні вимоги для коректної роботи Joomla 3:

* - для Microsoft IIS (в залежно від конфігурації), вам може знадобитися: PHP 5.2, MySQL 5.1, Microsoft URL Rewrite Module, FastCGI.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн