Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Корпоративний сайт

Переваги корпоративного сайта:

  • Залучення нових клієнтів
  • Взаємозв'язок із співробітниками
  • Відвертість для партнерів
  • Зниження офісних витрат
  • Зниження навантаження зі співробітників

Вартість

від 21 565 грн.

Замовити
Сайты для Dашего Бизнеса $

Корпоративный сайт

Корпоративний сайт – це оптимальне рішення для всіх компаній, які хочуть стати лідерами у своїй сфері бізнесу.
Створення корпоративного сайту необхідно для того, щоб організувати швидке і результативну взаємодію з клієнтами, партнерами, оптимізувати роботу персоналу? Якщо Ви все-таки бажаєте оптимізувати бізнес-процеси, то саме час замовити створення сайту під знаком – «корпоративний».
Корпоративний сайт потрібен для компанії, яка не один рік займається своїм бізнесом, і бажає розширити поле своєї діяльності, а так само для корпорацій і організацій, що мають свої представництва в різних містах України. Містить докладну інформацію про фірму, включаючи історію, чітко описану інформацію про продукти (послуги), посилання на сайти партнерів і новинні блоки. Крім того багато провідних компаній створюють кілька сайтів для окремих категорій і один основний сайт.

Корпоративний сайт – це відмінне рішення для великого та середнього бізнесу, дає можливість миттєво інформувати своїх клієнтів та партнерів про всі події відбуваються в компанії. Корпоративний сайт необхідний для повноцінного ознайомлення потенційного клієнта або партнера з діяльність компанії. Створення корпоративного сайту безумовно найкращий варіант для компаній, які серйозно готові розширювати свій бізнес у найпопулярнішій середовищі, на даний момент часу – інтернеті.
Корпоративний сайт містить індивідуальний складний дизайн, розділ новин, прайс-листи, каталог товарів (послуг), інформаційні блоки для клієнтів партнерів і співробітників, форма зворотного зв'язку.

Терміни розробки Корпоративного сайту в середньому 20 робочих днів.

Створення корпоративного сайту: ціна і час

Термін розробки та вартість корпоративного сайту в нашій студії не досить високий порівняно із загальними ринковими цінами, але при цьому Ми гарантуємо високу якість нашого продукту. Мінімальною ціною корпоративного сайту є ціна зазначена вгорі, але вона не фіксована і може бути збільшена якщо сайт досить функціональний. Середні терміни розробки сайту складуть три тижні.

У вартість входить БЕЗКОШТОВНЕ навчання!

Для отримання докладнішої інформації, звертайтеся до клієнт-менеджеру студії.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн