Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Процесс разработки сайта

Чому Вам потрібно замовити сайт у Нас:

  • Індивідуальний підхід
  • Порядність у відносинах
  • Привабливі ціни
  • Робота тільки з кращими CMS
  • Безкоштовне навчання керуванню сайтом
Сайты для Dашего Бизнеса $

Розробка сайту

Розробка сайту

Розробка сайту – це крок до успішного і прибуткового бізнесу!
Сайт – це один з ключових аспектів бізнесу.
Целей для разработки сайта может быть большое множество, но у каждого своя одна. В зависимости от цели каждый выбирает себе собственное направление для развития бизнеса в интернете – разработка легкого и недорогого сайта или разработка сайта с большим функциональным рядом, или используя флеш-технологиями.

Розробка якісного сайту не простій процес, швидко створити сайт можна тільки у випадку, якщо Вам необхідний сайт-візитка, у всіх інших випадках швидке створення сайту це сайт, зроблений в поспіху і прислів'я «Поспішиш, – людей насмішиш» передається дослівно, краще не витрачати грошей, щоб повеселити і відштовхнути потенційних клієнтів. Виходячи з цього, можете бути повністю упевненими, що розробити сайт за якісний день неможливо! Якісна розробка сайту – це цілий проект, що включає не один і не два кроки, а цілий комплекс заходів.

Процес створення сайту

Що включає розробка сайту?

1
Складання технічного завдання, яке послужить технічним документом для подальшої роботи та виконання всіх поставлених завдань Виконавцем перед Замовником.

2
Після того, як технічне завдання складено і погоджено, підписується договір на розробку сайту, у двох примірниках по одному для кожної з сторін.

3
Після юридичного оформлення документів, ми приступаємо до розробки сайту, яка складається з створення дизайну, верстки макетів, програмування, технічної налаштуванні і наповнення.

4
Далі готовий і заповнений сайт надається для тестування та перевірки працездатності, після чого ви отримуєте готовий продукт для свого бізнесу!

Чи потрібна Розробка сайту?

Розробка сайтів в даний час є одному з основних видів послуг у сфері B2B (Business to Business), якщо у Вас є свій бізнес, то він повинен розвиватися, а прибуток обов'язково повинен збільшуватися, але якщо у вас немає власного веб-сайту, тоді Ваш бізнес розвивається не по тих, що всім направляють, а Ви упускаєте свій шанс значно примножити свої доходи. В даному випадку розробка сайту – це розвиток бізнесу для двох сторін, і чим вище якість послуги, що надається, тим швидше і ефективніше розвивається бізнес двох сторін що беруть участь в розробки сайту – «Бізнес для бізнесу».
Реклама в інтернеті займає значну частку рекламної індустрії, розвиваючись і збільшуючи свій об'єм з кожним роком все більше і більше, а ті хто не користуються рекламою в інтернеті не отримують велику притоку клієнтів з глобальної мережі. Якщо у Вас немає сайту, то Ви автоматично втрачаєте можливість ефективної реклами в інтернеті, тому створення сайту необхідне, розробка сайту – перший крок до успішного бізнесу!

PHP MySQL HTML 5 jQuery Ajax

Розробка сайтів і CMS

Розробка сайтів – це одна з основних послуг студії «Web Building». При створенні сайту фахівці студії використовують тільки сучасне програмне забезпечення, що дозволяє максимально збільшити якість і зменшити час роботи. При необхідності веб-программисты студії можуть виконати будь-який проект і реалізувати його на будь-якій платформі, або ж створити її. Вамстоїт знати що розробка сайтів буває не тільки з різним функціональним набором і дизайном для відвідувачів сайту (так званим зовнішнім інтерфейсом і функціоналом), але і для його адміністратора (внутреним, ограниченым, адміністративним інтерфейсом і функціоналом). Розробка сайту може відбуватися як з адміністративною частиною, так і без неї, тобто адміністративна частина може бути зовсім відсутньою. Звичайно ж краще всього для адміністрування сайту використовувати існуючу і перевірену часом систему управління вмістом (Content Management System – CMS). Але не завжди вона необхідна, іноді потрібна розробка спеціалізованої під певний проект системи управління вмістом, її функціоналом, зовнішнім виглядом і ступенем захисту, які винні соответствать поставленим цілям в організації і бути унікальними – єдиними у своєму роді.
Якщо необхідності створення власної системи управління контентом немає, фахівці студії «Web Building» рекомендують використовувати наступні системи управління CMS «Joomla!», CMS «WordPress», CMS «Drupal» на безкоштовній основі, і CMS «1С-Битрикс» і CMS «NetCat» на комерційній основі.
Перераховані системи управління вмістом є самими практичними і популярними CMS у всьому світі!

Створення сайту на Drupal Створення сайту на Joomla Створення сайту на WordPress Створення сайту на 1С-Бітрікс Створення сайту на MODx Створення сайту на NetCat

Розробка сайту на Joomla  відмінно підійде для інтернет-порталів, сайтів для корпорацій, інтернет-магазинів і сайтів з великим функціональним набором, та варто знати, що величезні можливості Joomla не обмежують її, і за допомогою Joomla разработываются сайти для всіляких призначень: від простого сайту-візитки до объемнейшего і многофункцианального порталу.
Розробка сайту на WordPress  ідеальний варіант для блогов, новинних ресурсів і сайтів з різноманітним функціональним поряд, відмітною особливістю WordPress є його простота у використанні, займатися адмініструванням сайту на WordPress зможе практично будь-яка людина який знайомий з комп'ютером на мінімальному рівні.
Розробка сайту на Drupal  відмінний варіант для сайту-візитки, копроративного сайту і сайтів з не великим об'ємом функцій, але гнучкість системи не заперечує використання Drupal і для серйозних і функціональних сайтів. Серед інших безкоштовних CMS, Drupal отличеатся високою надійністю і безпекою.
Розробка сайту на платних CMS, таких як 1С-Битрикс і NetCat  безспосно підійдуть для реалізації будь-якого сайту, дані системи управління забезпечують високу надійність і максимальну зручність в експлуатації сайту.
Розробка сайту на індивідуальній системі управління контентом  відмінно підійде для розробки будь-якого сайту, підсумком долговременой розробки є сайт максимально відповідний всім поставленим завданням.

Якщо Вам важко з вибором системи управління контентом, подзвонивши в студію «Web Building» Ви отримаєте пораду фахівця, який допоможе і пояснить всі переваги перерахованих систем. Так само детально зведе наклеп всі нюанси при розробці сайту, що дозволить Вам швидко і правильно визначитися з постановкою завдань для майбутнього сайту.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн