Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Підтримка груп у соц. мережах

Підтримка груп у соціальних мережах ВКОНТАКТЕ, Facebook, Google+ – всі знають, що сьогодні в них сидять мільйони людей. І власники кожного сучасного бізнесу розуміють, що створення груп в цих соцмережах – це реальна можливість залучити до себе нових клієнтів. < /br> Аудиторією ВКонтакте є молодь, активно цікавиться модою, спортом, сучасною культурою, іграми і багатьма іншими речами. У Facebook сидять представники соціальних і творчих професій, початківці і високооплачувані фахівці, начальники та їхні підлеглі. Кількість користувачів Google+ постійно зростає, охоплюючи все нові верстви населення, сфери та горизонти. Використовуючи можливості соцмереж, можна привернути увагу людей, підвищити свою популярність, збільшити продажі.< /br> Але недостатньо просто відкрити співтовариство і приймати туди всіх бажаючих. Щоб група була цікавою для цільової аудиторії, її треба підтримувати в актуальному стані і розвивати. Спільноти у Facebook, " ВКонтакте", " G+ просто необхідний контент–менеджмент, і він повинен бути професійним!

Підтримка груп в соціальних мережах

Це означає, що підтримка груп в соціальних мережах повинна бути ефективної, постійної, гідної, проводиться тільки «білими» методами і навіть більше того – тільки в популяпрных соціальних мережах, таких як Facebook, Вконтакте, Google, Twitter, Instagram, – інші соц. мережі не можуть забезпечити потрібного результату. Контент–менеджер просто зобов'язаний любити спільнота «як своє», бути зацікавленим в його успішному розвитку, прагнути до його поліпшення.

Може вас цікавить просування в соціальних мережах? ми зможемо вам допомогти в просуванні сужествующих груп.

Саме такого помічника відповідального ми вам пропонуємо. Підтримка груп в соціальних мережах – це профільна послуга студії Веб-Будівництва. Ми забезпечимо якісний контент–менеджмент представництва інтернет–магазину в ВК, будемо гідно позиціонувати бренд в Facebook, зможемо постійно підвищувати вашу популярність в G+.

Підтримка груп у соцмережах силами Інтернет Будівництво – це

  1. Комплексна стратегія просування у Вконтакте, Google, Facebook, розроблена саме для вас, враховуючи ваші поточні завдання й дивиться в майбутнє. Всі плани, акції, конкурси, опитування, події будуть спрямовані на досягнення однієї мети – вашого успіху.
  2. Ефективна реклама в соцмережах, підвищує CTR і в принципі збільшує вашу впізнаваність у цільової аудиторії. І це при постійному моніторингу та аналізі кампанії, своєчасному відстеження змін і оперативному внесення коригувань.
  3. Максимальну різноманітність дій по підтримці групи в соціальних мережах: наповнення фото– і видеоальбомов, написання новин, статей, коментарів, створення голосувань, обговорень, опитувань. Ми виконуємо все, що тільки можливо.
  4. Активна взаємодія з цільовою аудиторією: листування з учасниками спільноти, відповіді на питання і так далі. Вступили в групу люди обов'язково переконаються в тому, що ви хочете з ними спілкуватися, що ви можете їм допомогти, і це обернеться вашим успіхом.
  5. Всі функції контролю над контент–менеджментом у ваших руках. На будь-якій стадії підтримки групи в соцмережах ви можете перевірити, як вона здійснюється. Плюс, ми готуємо докладну звітність – на папері будуть відображені всі подробиці проведених нами робіт.

Окремо відзначимо, що у Веб-Будівля гнучкі ціни на контент–менеджмент. Вартість послуг з розвитку спільнот завжди об'єктивно залежить від ряду ключових факторів і тому обговорюється та узгоджується в окремому порядку. Але ви можете бути впевнені, що з Веб-Будівельних кожен рубль бюджету, витрачений на підтримку групи у Facebook, Google+ або ВК, дасть свої плоди.

Соціальні мережі

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн