Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Наповнення сайту і інтернет магазину

Наповнення сайту Якщо вдатися до легкої алегорії що дизайн сайту, це його плоть і кров, то контент для сайту його серце, а наповнення сайту ніяк - джерело життєвої сили. Якщо у вас вже є яскравий, барвистий, і навіть просунутий сайт, без хорошого і грамотного текстового змісту це буде просто даремний інтернет-ресурс. Суттєвою прибутку від нього не можна буде отримати. Наприклад: інтернет-магазин, унікального контенту загине в просторах інтернету, але наповнення інтернет-магазину може все змінити. Ця розробка сайту - це завжди комплексна процедура, а для успішної роботи вашого ресурсу неодмінно потрібно приділяти увагу, як його візуальної складової, так і наповненню контентом. Наповнення сайту контентом полягає в наповненні сайту текстовою інформацією та графічними зображеннями.

Створення сайтів виконується професійним дизайнером і, який завжди знає, які елементи оформлення і де саме мають бути розташовані, для того щоб зацікавити відвідувача, а навігацію зручною і простою. Тому рідко хто економить на дизайні. Але чомусь багато хто вважає, що це легко можна зробити на контенті та наповнення сайту відбувається як Ctrl + C Ctrl + V. Хоча саме контент і являє собою основний інструмент, за допомогою якого можна залучити звичайного (може навіть і випадкового) відвідувача вашого сайту в клієнта, який захоче витратити гроші на придбання пропонованих вами товарів чи послуг. Самий трудомісткий процес це наповнення інтернет-магазину товаром, де потрібна велика маса контента, тому дана справа краще довірити контерн-менеджеру, який зробить це швидше та якісніше.
Тому якщо вам потрібен повноцінний, працює інтернет-ресурс, який буде ефективно працювати пам'ятаєте що розробка сайтів - процедура ресурсномістка, але наповнення сайту не менш важливе! Розробити сайт, який буде забезпечувати отримання серйозної прибутку - це вельми нелегке завдання, але цілком здійсненна.

Звернувшись до професіоналів, ви зможете отримати такий контент, який буде працювати на ваш бізнес, і ніколи не загубиться між багатьма іншими пропозиціями конкурентів. А для цього неодмінно потрібні грамотно написані «продають» тексти - контент здатний переконати потенційного покупця, що саме ваша пропозиція підходить йому і гідно того, щоб він їм захотів скористатися.
Наповнення сайту групою фахівців - це перший ступінь до успішного бізнесу!

Наповнення сайту, інтернет магазину: ціна

Наповнення сайту
Вид наполнения Ціна
Створення сторінки з текстом 8 грн.
Вставка зображення 7 грн.
Вставка таблиці 9 грн.
Сторінка сайту з текстом і зображенням 15 грн.
Сторінка сайту з текстом та таблицею 17 грн.
Сторінка сайту з текстом, зображенням і таблицею 24 грн.
Наповнення інтернет-магазину
Вид наполнения Ціна
50 товарів 750 - 900 грн.
100 товарів 1 300 - 1 500 грн.
200 товарів 2 200 - 2 600 грн.
більше 200 товарів дог.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн