Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Копірайтинг для сайтів

Чому Вам потрібно замовити копірайтинг у Нас:

  • Текст пишуть журналісти
  • Оптимізують текст SEO-фахівці
  • Пишемо і розміщуємо текст на сайті
  • Знаємо як написати текст, що продає
  • Розуміємо алгоритми ПС
Сайты для Dашего Бизнеса $

Копірайтинг

Будь бізнес-напрям не може жити і розвиватися без інформації.

Копірайтинг - це створення рекламних слоганів та текстів, позитивного іміджу, а так само текстів для веб-сайтів оптимізованих під певні пошукові запити. Копірайтінг, який застосовують для пошукової оптимізації називають seo-копірайтенгом.
SEO-Копірайтінг є головною складові у внутрішній пошукової оптимізації сайту, за вирахуванням оптимізації коду сайту. Відмінною характеристикою якісного копірайтингу від звичайного і упорядкованого набору ключових слів, є осмислений текст спрямований не тільки на пошукові системи, але і на людей.

SEO-Копірайтинг та оптимізація коду

Використання копірайтингу спільно з оптимізацією коду, з метою «SEO», може бути дуже ефективним, і після вірно оптимізованої сторінки, сайт може вийти на лідируючі позиції в поскових системах (ТОП-10), що, в свою чергу призведе до збільшення числа відвідувачів сайту, а це для будь-якого ресурсу з комерційними цілями - збільшення прибутку.
Багато провідних компаній України та інших розвинених країн замовляють послугу копірайтингу у спеціалізованих компаній, так як вважають копірайтинг основним джерелом успіху свого бізнесу і високої популярності свого інтернет-ресурсу, і це правильно! Адже поділ праці є основною для вдалого бізнесу - кожну окрему роботу повинен робити професіонал.
У професійно написаного тексту одна мета - працювати на залучення клієнтів.

Копірайтинг - це прибутковість сайту.

Контент сайту повинен приносити прибуток!
Написання тексту оптимізованого під пошукові запити можна сказати наступне: текст написаний професійним пр-менеджером або маркетологом, зможе підійти тільки для журналів і газет, текст написаний офіс менджерів або іншим співробітником не знати нічого про копірайтинг взагалі не принесе ефекту, але як перший так і другий варіант не принесуть комерційної невигоди в інтернеті. Текст, написаний копірайтером, можливо виведе сторінку в ТОП-10, але, за часту, він буде складно читати і розуміти, а ймовірність того, що потенційний клієнт, хоч і зайшов на сторінку покине її через пів хвилини дорівнює 99,9%. Тому в студії «Web Building» працюють всі необхідні фахівці для написання текстів, які принесуть комерційну вигоду. Стильний дизайн, зрозумілий інтерфейс - відмінні показники гарного сайту, але без текстової інформації все втрачає свою силу, так як текст - єдине джерело припливу Ваших відвідувачів. І тому професійний копірайтингнеобхідний завжди. Чим якісніше буде проводитися інформаційне наповнення сайту (контент-менеджмент), тим ефективніше буде результат роботи сайту.

Копірайтинг від студії «WebBuilding»

Крім послуги копірайтинг Ви можете скористатися послугою складання семантичного ядра. Семантичне ядро - це всі запити, що вводяться цільовою аудиторією сайту в пошукових системах, для якого надалі буде створитися внутрішня і зовнішня оптимізації.
Професійний seo-копірайтінг дуже складна робота, так як копірайтер, повинен володіти не тільки знаннями пошукової оптимізації, просування сайту, але і знаннями написання статей, публікацій та прес-релізів на рівні pr-менеджера! Тому в студії «Web Building» над текстами працюють дві людини: seo-спеціаліст і pr-менеджер, що вдвічі ефективніше.
Замовити ефективний і професійний копірайтинг можна у студії «WebBuilding» c 9-00 до 19-00. Довіряючи Нам Ви довіряєте Собі!

Копірайтінг: ціна і час

Час для написання матеріалу в середньому займає 2 дні.
Класичний копірайтинг 120 грн./1000 символів за винятком пробілів.
Класичний + SEO копірайтинг 135 грн./1000 символів за винятком пробілів, включаючи настройку мета-тегів.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн