Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Адміністрування сайту

Адміністрування сайту (підтримка сайту)

Адміністрування сайту (підтримка сайту) - це один з головних чинників ефективного розвитку бізнесу і забезпечення провідних позицій як серед клієнтів і партнерів, так і в пошукових системах. Постійне інформування клієнтів актуальною інформацією в правильно поданому вигляді і є підтримка сайту. Тільки при чітко налагодженим діям і своєчасного оновлення веб-сайту можна проводити "спілкування" з клієнтами в правильній формі. Адміністрування сайту повинен виконувати людина спеціалізується в даному напрямку, тому що любитель або фахівець низького рівня зможе швидко і безповоротно зіпсувати стосунки з клієнтами і партнерами або ввести їх в оману підв невірну інформацію або вірну, але невчасно.

Підтримка сайту

Сайт - це обличчя компанії в інтернеті. Як Ви представите сайт своїм клієнтам і партнерам, так вони і поставляться до Вас і Вашої діяльності. Професійний адміністратор сайту, це як менеджер, який серйозно ставиться до роботи, а не професійний адміністратор сайту - менеджер який несерйозно ставиться до роботи. Природно, що у першого менеджера буде більше клієнтів і кар'єрне зростання, тому підтримка сайту необхідна якщо Ви серйозно поставитися до свого бізнесу, зробити Ваш віртуального офісу привабливим зможуть фахівці студії «Web Building» для яких адміністрування сайту і постійна підтримка сайту є повсякденною роботою.

Адміністрування сайту від студії «Web Building»

Адміністрування сайту від студії «Web Building» дуже вигідно! Ви значно економите, якщо замовите послугу підтримка сайту.

Підтримка сайту - об'ємна й рутинна робота, спрямована на підтримку працездатності сайту, на інформаційному та технічному рівнях. Адміністрування сайту вимагає уважності, точності, акуратності, пунктуальності, знань інтернет-маркетингу, копірайтингу, пошукової оптимізації, верстки, тобто вимагає людини, яка може займатися підтримкою сайту на професійному рівні.
Крокуючі в ногу з часом компанії вже давно зробили Свою ставку на інтернет. Сайти Тадао компаній, як правило, займають передові позиції в рейтингах пошукових системах, завжди представляють інтерес для клієнтів і партнерів, правильно наповнений контентом і мають відповідний високому рівню зовнішній вигляд. А головні акцент дані компанії роблять на регулярне оновлення інформації на веб-сайті - професійне адміністрування сайту.

Підтримка сайту і її необхідність:

Підтримка сайту необхідна у двох випадках: при технічної підтримки сайту та інформаційної підтримки сайту.
Технічна підтримка сайту

Інформаційна підтримка сайту

Крім того Ви можете скористатися послугою створення детального інтернет-звіту, а так само зовнішньої оптимізацією сайту - пошуковою оптимізацією сайту і рекламою в інтернеті.
Якщо Ви бажаєте зробити свій сайт привабливим і прибутковим, зателефонувавши до студії «Web Building» Ваші бажання співпадуть з Нашими цілями.

Адміністрування (підтримка) сайту: ціна і час

Вартість щомісячною підтримки сайту складається залежно від об'єму робіт, мінімальна ціна 1200 грн./місяць.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн