Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Контент-менеджмент

Чому Вам потрібно замовити підтримку у Нас:

  • Написання рекламних і SEO текстів
  • Робота з різними CMS
  • Швидка обробка інформації
  • Резервне копіювання даних
  • Підтримка сайтів 24/7
Сайты для Dашего Бизнеса $

Контент-менеджмент

Контент-менеджмент

Контент-менеджмент - це управління вмістом інтернет-ресурсу.
У перекладі з англійської контент-менеджмент (content-management) означає - управління контентом, а контент, у свою чергу, - це все те, що містить сайт: текстові та графічні наповнюють , а так само відео і аудіо.

Копірайтинг

Найпопулярнішим видом контент-менеджменту, в даний момент часу, є копірайтинг.
Копірайтинг - це професійне написання текстів для сайту, які спрямовані на цільову аудиторію, або на цільову аудиторію з урахуванням вимог пошукових систем. У першому випадку копірайтинг дозволить користувачам веб-ресурсу швидко, правильно і позитивно сприйняти інформацію, у другому випадку інформація повинна бути сприйнята позитивно не тільки користувачами, але і пошуковими системами.
Професійний контент-менеджмент.

Коли потрібен контент-менеджмент

Послуга контент-менеджменту надається в наступних випадках:
Наповнення нового сайту - після створення сайту відбувається його інформаційне наповнення, в залежності через якість наповнення сайту, залежить його трастовості в пошукових системах.
Наповнення існуючого сайту - підтримка сайту: додавання актуальної інформації з метою інформування відвідувачів сайту (копірайтинг, рерайтінг) і (або) впливу на позиції сайту в пошукових системах (пошукова оптимізація).
Редизайн існуючого сайту - це графічне наповнення сайту (заміна старого оформлення новим у разі його старіння).
Якісно наповнений сайт - це сайт з текстом без синтаксичних і орфографічних помилок відповідний і повністю розкриває необхідну тему, ідеально вписуються в текст зображення, при необхідності вибрано підходяще відео та аудіо наповнення.
Контент сайту є єдиним джерелом прибутковості сайту! Саме контент "продає" Ваші товари та послуги, саме контент рекламує Ваш бізнес або бренд в інтернеті. І чим більш привабливим буде контент тим швидше буде розвиватися Ваш бізнес. Але самим основним важелем контенту в інтернеті є текст - основне наповнення сайту.
Написання тексту для сайту необхідно для підвищення відвідуваності сайту, а професійно написаний текст для сайту це - копірайтинг.

Копірайтинг і seo копірайтінг

Копірайтинг - це не просто написання тексту для сайту, а надання інформації користувачеві в: нескладному в розумінні, необхідних обсягах, привабливому і правильно поданому вигляді. Особливостями копірайтингу є: чітке структурування, коротка, зручна для сприйняття текстова інформація, можливо додатково з ілюстраціями, аудіо і відіо.
Крім класичного копірайтингу, спрямованого на маніпулювання людиною, існує seo копірайтінг, спрямований на маніпуляцію позиціями в пошукових системах. Результатом seo копірайтингу є лідируючі позиції в пошукових системах. Контент-менеджмент полягає, в даній ситуації, в тому, що текст має містити ключові слова (слова за якими веб-сторінка буде досягати потрібних позицій в результаті пошуку). Написання текстів оптимізованих під пошукові запити (seo копірайтінг) дозволяє отримати більше уваги веб-ресурсу завдяки пошуковим системам.

Розробити сайт і не приділити йому належної уваги - це гроші, викинуті на вітер! Одне з правил інтернет маркетингу говорить: «Сайт повинен приносити прибуток!», тому, коли створення сайту завершиться, необхідний контент-менеджмент, періодичний чи постійний.

Студія «Web Building» надає послугу контент-менеджменту. Контент-менеджмент від студії «Web Building» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке наповнення сайту актуальними новинами та необхідною інформацією, робота над сайтом не одного, а відразу декількох фахівців: копірайтер, сео оптимізатор, pr-менеджер і маркетолог, які зроблять з Вашого сайту інструмент по заробітку грошей.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн