Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Курси по роботі з Wordpress: керування сайтом легко і ефективно

Якщо розглядати різні системи управління наповненням веб-ресурсів, найбільш популярною з них є Wordpress. У вас теж ця CMS, і ви хочете навчитися ефективно адмініструвати? У такому випадку наші курси по Worpress для вас - запрошуємо до навчання.

В першу чергу ми підготуємо вас теоретично: пройдемо по термінам і поняттям CMS, розглянемо її особливості та можливості, проаналізуємо способи її інтеграції з іншими інструментами веб-майстра. Ну а продовжимо практикою: в ході курсу з Wordpress ви навчитеся створювати оболонку для системи управління наповненням: оформляти її в потрібному стилі, робити рубрики і меню, віджети і сторінки контенту - словом, все те, що необхідно вашому веб-ресурсу.

Після цього ви дізнаєтеся, як працювати з плагінами, що дають ще більше можливостей для ефективного адміністрування. В ході курсу по роботі з Wordpress ви навчитеся підключати зворотний зв'язок і кнопки «Мені подобається» (або їх аналоги), налаштуєте розсилки, захиститеся від спаму за допомогою Captcha і так далі. А потім дізнаєтеся, як зробити на основі сайту інтернет-магазин і перекласти веб-ресурс на реальний хостинг.
Всі етапи будуть закріплені на практиці, під чуйним керівництвом досвідчених розробників - наші курси по Wordpress всебічно підготують вас до ефективного адміністрування.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн