Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Курси з MODx: ефективне навчання з консультаціями

Така гнучка система управління наповненням сайту, як MODx, готова подарувати вам масу корисних можливостей, які роблять адміністрування легким і безпомилковим. Потрібно лише ознайомитися з ефективними інструментами і навчитися ними користуватися, і ми готові вам в цьому допомогти. Записуйтеся на курси з MODx - наші програми розраховані як на початківців, так і на досвідчених адміністраторів, вже знайомих з кількома CMS.

Система управління контентом має дуже широкої сумісністю і розширюваність - її можна постійно доповнювати і покращувати, і з нами ви навчитеся це робити. В рамках курсу по MODx ми спочатку розглянемо функції, команди і можливості CMS і всебічно їх проаналізуємо, а потім перейдемо до безпосередньої роботи з ними. Кожен інструмент буде використаний вами у справі, на конкретному веб-ресурсі. В результаті з величезного конструктора під назвою MODx ви зможете зібрати «візитку», інтернет-магазин, корпоративний або будь-який інший сайт.

Ця гнучка CMS постійно модифікується, і ми навчимо вас знаходити і з максимальною ефективністю використовувати її нові інструменти. Звертайтеся, і курси по роботі з MODx стануть початком успішного адміністрування сайтів.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн