Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73093 103 43 35
Сайты для Dашего Бизнеса $

Курси по Drupal: навчимо працювати з CMS

Всебічно підготуємо вам до ефективного адміністрування сайту з використанням однієї з найпопулярніших систем управління контентом. Наші курси по Drupal постійно актуалізуються провідними і включають в себе як теоретичну, так і практичну складову - ви отримаєте необхідні знання і зможете відразу ж застосувати їх на реально діючих веб-ресурсах.

Програму навчання ми почнемо з комплексного розгляду CMS, з аналізу її інструментів і можливостей - ви дізнаєтеся, як їй користуватися, як її підключати та налаштовувати. Після чого ми перейдемо до практики, і ви зможете створити оболонку для Drupal: придумати тематичний дизайн, реалізувати потрібну структуру будь-якої складності, наповнити розділи контентом - ми покажемо, як зробити все це і багато чого іншого.

Навчання продовжиться знайомством з модулів CMS, в результаті чого ви навчитеся працювати з опитуваннями й новинними повідомленнями, з механізмами зворотного зв'язку і коментарями. Також ви дізнаєтеся, як підключати та налаштовувати інтернет-магазин, як використовувати контекстну рекламу при адмініструванні цієї системи управління наповненням, і, знову ж таки, зможете спробувати всі ці можливості на практиці.
Записуйтеся на курси по роботі з Drupal, і ви отримаєте необхідний набір знань і вмінь для ефективного вирішення профільних завдань.

Серед наших клієнтів

Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн