×

OpenCart переваги і недоліки

Далеко не багато хто знає про існування дуже хорошою платформи OpenCart, який є дуже хорошим інструментом продажів через інтернет.

OpenCart

Далеко не багато хто знає про існування дуже хорошою платформи OpenCart, який є дуже хорошим інструментом продажів через інтернет.

Що таке OpenCart?

OpenCart   платформа інтернет-магазину. Може бути встановлений на будь-якому веб-сервері, що підтримує PHP і MySQL. Не є комерційним і розповсюджується безкоштовно за ліцензією GNU General Public License. Побудований  OpenCart за принципом MVC і підтримує мульти-шоп.
Призначена безпосередньо для створення інтернет-магазину з повноцінним набором функцій і вимагає мінімальних зусиль при установці та налаштування, а також дуже простий в адмініструванні ,тому не має зайвих компонентів, тому може не підійти якщо інтернет-магазин є частиною основного сайту. Код в OpenCart  відповідає  основним принципам патерну Model-View-Controller, при цьому структура дуже проста, будучи відмінним каркасом для створення інтернет-магазину будь-якої складності.

Зручний і практичний для SEO

CMS має також хорошим функціоналом пошукової оптимізації інтернет-магазину під пошукові системи, наприклад, можливість прописувати URL сторінки вручну. Для будь-якого товару або категорії можна прописати тег title,  мета-теги і заголовки. Так само дуже просто можна підписувати фотографії.

Інтегровані платіжні системи

В CMS інтегровані також кілька платіжних систем, в тому числі WebMoney, але також присутні свозможности для інтеграції 2CheckOut, PayPal, Authorize.Net, iPayment, RuPay.

Фотографії товарів

Завантаження картинок може здатися деяким не зовсім зручною, але автоматичне накладання водяного знаку на фотографію товару з лишком компенсує багато незручності, пов'язані з фотографіями.

Система оплати і доставки

Підтримка численних типів платежів (чеки, платіжні доручення)
Розрахунок податків, а так само доставки на основі ваги, ціни товару і зони доставки.

Система звітів

OpenCart має власну систему звітів: можна налаштувати деталізовані звіти по зроблених замовлень, повернення, найбільш популярним товарів.
В OpenCart є значна кількість налаштувань, які дозволяють ефективно представити товари в інтернет-магазині, прив'язати знижки та акції до конкретних товарів, а також створити партнерську програму і прописати різні варіанти доставки. Окрім цього власна  статистика продажів не маловажне перевага для аналітики продажів інтернет-магазину.

Мультивалютна система платежів

В OpenCart  вбудована мультивалютна система платежів, що актуально для тих інтернет-магазинів, які працюють з більш ніж однією валютою. Курс валют вказується адміністратором і змінюється автоматично.
Підтримка багатомовності
Підтримка великої кількості мов не може бути пройдена повз, тому що це може і не сама популярнвая функція для інтернет-магазинів, але її наявність не може не радувати.

Робота інтернет-магазину для клієнтів

Клієнти інтернет-магазину можуть переглядати історію і статуси своїх замовлень, а тимчасова кошик для гостей і постійна для клієнтів, крім цього, клієнт може мати кілька адрес доставки у своїй адресній книзі.

Основний недолік OpenCart

Одним з найбільш серйозних недоліків можна вважати ЧПУ, тому що з ним бувають трапляються проблеми. Проблема з кодом 404 – помилка 404 просто не віддається сторінкою, в результаті пошуковик віддалену сторінку досі сприймає як реально існуючу, продовжує її індексувати. Тобто з точки зору пошукової оптимізації існує небезпека, що індекс вашого сайт буде захаращений «сміттям». Не повністю налагоджена робота з SEO (можливість дивитися одні й ті ж сторінки за різними URL, але проблема вирішується установкою seo модуля seo_pro, який вже включений у збірку російського співтовариства opencart - ocStore) (більшість проблем вирішується з допомогою додаткових розширень).

Основна перевага OpenCart

Основна перевага движка OpenCart безумовно є імпорт Excel

Переваги OpenCart перед конкурентами

Є можливість установки Google Analytics для користувача, без підняття коду.
Простота у налаштуваннях звітів по отриманих замовлень, повернення товарів тощо
Крім усього перерахованого в  OpenCart присутня можливість видавати купони на знижку та подарункові сертифікати, є прив'язати знижки та акції до конкретних товарів, а також створити свою працюючу партнерську програму для розширення бізнесу.

Підсумки

CMS  відмінно підходить для малого та середнього бізнесу, не вимагає значних зусиль в адмініструванні та технічної підтримки.

01Офіс в Києві
м. Киев, 02068
вул. Ахматової 9/18
02Офіс в Броварах
м. Бровари, 07405
вул. Чорновола 2-А
03Працюємо
Пн.-Пт. 9:00-18:00
Сб. 11-00 -16:00