×

Google стає партнером Joomla

Joomla, одна з найпопулярніших у світі систем управління контентом (CMS), оголосила про спонсорство з боку Google.

Google стає партнером і спонсором Joomla

Joomla, одна з найпопулярніших у світі систем управління контентом (CMS), оголосила про спонсорство з боку Google.
Спонсорство Google над Joomla дозволить проекту продовжувати надавати одну з найбільш широко використовуваних CMS з відкритим вихідним кодом. Joomla і Google разом зацікавлені в створенні процвітаючої веб-екосистеми.
Співпраця з системами управління контентом з відкритим вихідним кодом та платформами електронної комерції дозволяє Google вивчати та підтримувати свої спільноти для покращення Інтернету в цілому.

Загальні цілі

Google і Joomla визначили ряд загальних цілей і стратегію їх досягнення.

  • Ми прагнемо сприяти успіху власників сайтів, підвищувати зручність роботи користувачів і створювати більш міцну і безпечну мережу.
  • Google надасть контент, який охоплює новітні передові практики, технології та інструменти, що підтримують ці цілі.
  • Контент буде пропонуватися за допомогою різних засобів, таких як вебінари, повідомлення в блогах і тематичні дослідження, щоб врахувати різні переваги щодо взаємодії і зібрати широкий зворотний зв'язок від спільноти.
  • через Фонд CMS з відкритим кодом Google також вивчає можливості фінансування проектів, спрямованих на підвищення продуктивності, конфіденційності та безпеки, а також на підтримку нових можливостей веб-платформи.

Користь для спільноти

Спільнота користувачів і розробників Joomla отримає вигоду з цієї співпраці наступним чином:

  • збільшення ресурсів і спільне програмування через канали, на які ви вже налаштовані, включаючи інформаційні бюлетені, статті, технічні документи, виступи.
  • можливість вносити свій внесок в інструменти, Продукти та ініціативи Google.

Про Google

Місія Google – організувати світову інформацію і зробити її загальнодоступною і корисною. Завдяки таким продуктам і платформам, як пошук, карти, Gmail, Android, Google Play, Chrome і YouTube, Google відіграє значну роль у повсякденному житті мільярдів людей і став однією з найбільш широко відомих компаній у світі. Google є дочірньою компанією Alphabet Inc.

Про Joomla

Joomla – це нагородами система управління контентом (CMS), яка використовується для створення красивих веб-сайтів і потужних онлайн-додатків. Глобальне добровільне співтовариство розробників створює і покращує Joomla з моменту виходу першої версії в 2005 році. Ці величезні зусилля зробили Joomla простий у використанні, стабільною і дуже безпечною. Joomla-це пошукова система, зручна для мобільних пристроїв, Багатомовна, гнучка і розширювана. Пропонуючи необмежені можливості дизайну поряд з кращою в галузі безпекою, Joomla також має тисячі сторонніх розширень і шаблонів, що дозволяють виконувати подальшу настройку для задоволення конкретних потреб. Найкраще, що Joomla-це рішення з відкритим кодом, яке доступне всім безкоштовно.

01Офіс в Києві
м. Киев, 02068
вул. Ахматової 9/18
02Офіс в Броварах
м. Бровари, 07405
вул. Чорновола 2-А
03Працюємо
Пн.-Пт. 9:00-18:00
Сб. 11-00 -16:00