Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73094 926 63 63
Сайты для Dашего Бизнеса $

На якій платформі зробити сайт, яку CMS вибрати для сайту?

Вибір CMS для сайту

На сьогоднішній день на ринку CMS, як платних, так і безкоштовних, великий вибір двигунів для розробки сайту, і якщо потрібно створити сайт вперше, то складно вибрати серед всіх існуючих платформ від різних розробників, ту чи іншу CMS для свого нового сайту.

Одні веб-студії рекомендую одну CMS, інші одного, і кожна студія гарантує, що саме обрана їй CMS краща і найбільше підійде для розробки нового сайту, але, на жаль, це не завжди так...
Розробниками і маркетологами нашої студії були розглянуті основоположні переваги та недоліки всіх популярних в Україні та СНД «движків» і були зроблені наступні висновки, які описані нижче.

WordPress: огляд CMS

Огляд wordpress

найпопулярніша платформа в сучасній блогосфері. Система має відкритий вихідний код і надає відмінні можливості розробникам для швидкого і легкого управління вмістом веб-сайтів. Головні переваги розробки блогу на WordPress:

Щоб аналізувати трафік і здійснювати функцію контролю функціонування інтернет-ресурсу, активно використовуються такі опції як: коментування, пінгування, блогер профілі. В цілому, функціонал WordPress – це ефективне рішення для початківців розробників, так і для досвідчених користувачів, роблячи цю CMS максимально корисною і універсальної. Що стосується помилок, наявність їх у ядрі мало ймовірно, більше питань виникає до плагінів та тем. До основних проблем безпеки можна віднести неграмотність юзерів і надпопулярність движка.

Drupal: огляд CMS

Огляд drupal

Першокласні девелопери відзначають просунуті функції та зручність модифікації гнучкого, обтічного коду даної CMS, орієнтованої на комплексні сайти. Незамінний інструмент для досвідчених розробників, які воліють «жорстке» кодування.

Сфера використання: корпоративні сайти, блоги, інформаційні ресурси. Використання безкоштовного движка, розробленого на PHP, з підтримкою всіх СУБД, бібліотек PEAR, кодування UTF-8, при розробки сайту на Drupal має безліч переваг:

До недоліків можна віднести той факт, що багатьом користувачам, дана CMS може здатися громіздкою і складною.

Joomla: огляд CMS

Огляд joomla

Початківцям розробникам і дизайнерам рекомендується приділити особливу увагу створення сайту на Joomla, в якості альтернативи WordPress та Drupal.
Це якісна основа для нового веб-ресурсу, що має великий спектр привілеїв:

Слід розуміти, що зберігаючи основне системне ядро, буде неможливо домогтися гнучкого кодування. Невмілі розробники можуть відчути деякі складності з процесом інтеграції.

MODX: огляд CMS

Огляд modx

MODX - одна з найбільш популярних, широко використовуваних безкоштовних CMS, фреймворків для сучасних веб-додатків. Входить в ТОП-5 Open Source движків. Розробники мають унікальну можливість якісно і швидко створити сайт на MODX, активно використовуючи такі позитивні аспекти:

Підсумувавши, можна сформувати таке твердження, що Modx – це вигідна комбінація функціональності, кросбраузерність і простоти в управлінні.

OpenCart: огляд CMS

Огляд opencart

Нехай OpenCart не така медійно розкручена CMS WordPress, поставлені завдання з її допомогою вирішуються досить ефективно і демократично. Зважаючи заточування допоміжних інструментів і модулів під розробку продуктів електронної комерції, створити інтернет-магазин на OpenCart для кваліфікованого виконавця не складе особливих проблем. Движок OpenCart має деякі особливості:

Можна зіткнутися і з неприємними моментами: індексація віддалених сторінок, контроль дубльованих сайтів не підтримується, формування адреси може мати баги, SEO-оптимізація, без впровадження спеціальних розширень може давати збої.

Опубліковано: 29.12.2017
Сайты для Dашего Бизнеса $
Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн