Наші
Телефони
095 380 23 98095 380 23 98
098 228 88 73094 926 63 63
Сайты для Dашего Бизнеса $

Створення корпоративної пошти

Корпоративний e-mail

Корпоративна електронна пошта є невід'ємною складовою сучасної бізнес-культури. Так як зараз всі компанії активно користуються продуктами сфери інформаційних технологій, то у фірми сьогодні повинен бути не тільки сайт в Інтернеті, але й своя електронна пошта корпоративного формату.

Корпоративна пошта компанії виглядає таким чином, що після звичного значка «собака» пишеться домен сайту організації, а не назва поштові сервіси, до якої відноситься поштову скриньку, як у звичайних користувачів. Створити поштову скриньку (email) для корпоративної пошти можна за допомогою послуг фахівців в області інформаційних технологій. 

Навіщо потрібна корпоративна пошта? 

Створити поштову скриньку корпоративного типу потрібно для того, щоб презентабельно виглядати перед клієнтами. До організації ставляться з найбільшою довірою, якщо керівник вирішив зробити пошту на домені своєї компані. Контакти фірми у вигляді корпоративної пошти виглядають презентабельно і солідно. корпоративний формат для електронної пошти робить позитивний вплив на репутацію компанії, а також підвищує її рейтинг в очах клієнтів. 

Як створити пошту зі своїм доменом?

Для того, щоб створити корпоративну пошту, необхідно звернутися до технічного фахівця, якому під силу реалізувати дану задачу. Якщо у вашої компанії відсутній такий співробітник, то це не є проблемою. Адже як створити пошту зі своїм доменом, прекрасно знають фахівці з профільної організації, яка спеціалізується в цій галузі – Web Building. 

Для створення корпоративної пошти потрібно хостинг, на якому буде зберігатися вся пошта компанії. Можна придбати цей хостинг в оренду у відповідного провайдера для того, щоб вся корпоративна пошта вашої фірми зберігалася на вашому хостингу. Також можна налаштувати так, щоб пошта приходила на хостинг однією з популярних поштових систем, а саме: 

Додатково існує технічна можливість дублювати листи електронної пошти. Тобто, ваші співробітники можуть надавати клієнтам, а також вказувати на візитках корпоративний адресу, якою є пошта зі своїм доменом, але листи будуть приходити як на робочу пошту, так і на особисте, тобто дублюватися або переадресовуватися. Така функція необхідна для того, щоб важливі листи не потрапили в спам або не були випадково видалені.

Як створити корпоративну пошту?

Студія інтернет-рішень Web Building спеціалізується на створенні технічних рішень для бізнесу. У спектр послуг входить створення корпоративної пошти для комерційних організацій, а так само створення, налаштування та обслуговування корпоративної пошти з індивідуальними побажаннями клієнта.
Фахівці Web Building дозволять вивести електронну пошту вашої компанії на новий рівень!

Опубліковано: 21.07.2017
Сайты для Dашего Бизнеса $
Вгору
Про НасПортфоліоАкціїКонтактиЗамовити онлайн